Związek Zawodowy Inżynierów i Techników Grupy LOTOS zaprasza dzieci pracowników Grupy Kapitałowej LOTOS na zabawę mikołajkową, która odbędzie się 6 grudnia o godz. 13.00 w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku (ul. Długi Targ 19). Trwa mailowe przyjmowanie zgłoszeń – należy podać imię dziecka i rocznik do dnia 13 listopada br.

Dla zainteresowanych ewentualnym udziałem w imprezie dzieci pracowników nie będących członkami ZZIT, pobierana jest opłata w wysokości 70 zł za paczkę, którą dziecko otrzyma podczas zabawy od św. Mikołaja.

Dla pociech członków ZZIT GL nie biorących udziału w zabawie mikołajkowej jest możliwość wyboru dowolnego kina w okresie od 4 do 20 grudnia. Po seansie filmowym należy dostarczyć wykorzystany bilet do biura, na podstawie którego będzie dofinansowanie w wysokości 20 zł. Wtedy też można odebrać paczkę dla każdego uprawnionego dziecka. Powyższe świadczenia przeznaczone są dla dzieci urodzonych w latach od 2000 do 2014 roku. Wydawanie zaproszeń i  odbiór paczki, a także kalendarzy na 2016  będzie możliwe od 1 grudnia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z ubiegłych lat:

http://www.zzit.pl/galeria-z-zabawy-choinkowej2/
http://www.zzit.pl/galeria-z-zabawy-choinkowej-2010/
http://www.zzit.pl/galeria-z-zabawy-choinkowej-2009/

Dla Mikołajkowego uczczenia dorosłych proponujemy wykorzystanie kolejnej, tradycyjnej oferty ZZIT GL.

Do dnia 30 października przyjmujemy mailowe zapisy na karnety do Teatru Wybrzeże. Co ważne, karnet obejmuje 10 biletów na dowolnie wybrane spektakle tego teatru, które będą wystawiane do 30 czerwca 2016 r. oraz dołączone jest  podwójne zaproszenie z terminem wykorzystania do 31 grudnia 2015. Karnet nie jest imienny i może być wykorzystany w różnych konfiguracjach – przez jedną osobę (na 10 spektakli) lub kilka osób (np. 2 osoby na 5 spektakli). Korzystanie z karnetu jest bardzo proste – telefonicznie rezerwujemy określone przedstawienie z podaniem ilości miejsc do wykorzystania, a bilety odbieramy bez dodatkowych opłat po przyjściu z karnetem do kasy teatru. Odpłatność członka ZZIT GL –  140 zł. Pozostałe osoby pełna odpłatność tj. 280 zł. Dla członka ZZIT GL przysługuje tylko jeden karnet.Pełen repertuar na stronie: http://www.teatrwybrzeze.pl/repertuar

Zgłoszenia wysyłamy na adres: andrzej.trzcinski@grupalotos.pl