Od dnia 27 marca br. każdy pracownik Grupy LOTOS będzie miał szansę nauki i szlifowania języka angielskiego

  • na różnych poziomach
  • o dowolnej porze
  • i w każdym miejscu.

Mając na względzie jak ważna jest znajomość języka angielskiego w pracy wielu z nas, a także wychodząc naprzeciw zróżnicowanym preferencjom co do formy, czasu, miejsca nauki oraz uwzględniając różny poziom zaawansowania znajomości języka, przygotowujemy dla wszystkich pracowników Grupy LOTOS propozycję 2-miesięcznego, bezpłatnego testowania platformy eTutor, wspierającej naukę języka angielskiego on-line.

Dnia 27 marca br. każdy pracownik otrzyma drogą mailową zaproszenie do zalogowania się na platformie. W pierwszym miesiącu testowania nadany zostanie dostęp do nauki języka angielskiego ogólnego (poziom od A1 do C2). W drugim miesiącu będzie istniała możliwość rozszerzenia usługi o język angielski biznesowy (Business English).

Jeśli eTutor spotka się z zainteresowaniem znacznej ilości pracowników, istnieje szansa na kontynuację nauki w formie on-line. O decyzjach i kolejnych krokach będziemy oczywiście powiadamiać. Osoby zainteresowane, które nie mają mailowego adresu służbowego powinni zgłosić zainteresowanie uczestniczeniem w eTutor do swoich przełożonych do dnia 20.03.2015 r.

Potrzebny jest tylko komputer, tablet lub smartfon i podłączenie do internetu, by rozpocząć lekcje z eTutorem.