Zbliża się druga tura wyborów na członków Rady Pracowników Grupy LOTOS S.A. III kadencji  . Po obliczeniu głosów oddanych w wyborach do Rady Pracowników w Grupie LOTOS S.A., które zostały przeprowadzone w dniach 23, 24, 25, 26  lutego 2015 roku Komisja Wyborcza stwierdza, że frekwencja wyborcza wyniosła 21 %.

Apeluję o udział w głosowaniu od wtorku 24 marca. Możemy wybierać siedmiu z dziewięciu kandydatów. Szczególnie polecamy zwrócić uwagę na „nasze” osoby z nazwiskiem na literkę B, R, S!

Harmonogram pracy podkomisji wyborczych w II turze

 wyborów do Rady Pracowników GL S.A. kadencji 2015 – 2019

 

Podkomisja CA 2 (Recepcja przy bufecie)

1

24 marca (wtorek)

12-14:30

2

25 marca (środa)

12-14:30

3

26 marca (czwartek)

12-14:30

 

Podkomisja objazdowa

Data

Miejsce

Czas pracy

Brygada

Czas

23 marca

1

23 marca

(poniedziałek)

Nalewak   NB 3

(droga   przed nalewakiem)

21:55-22:05

C

10

2

23 marca

(poniedziałek)

Sterowania   EC

(pomieszczenie   socjalne)

22:10-22:30

C

20

3

23 marca

(poniedziałek)

Wydział   Wodny

(pomieszczenie   socjalne)

22:35- 22:55

C

20

4

23 marca

(poniedziałek)

S – 2

„Stycznikownia   S-2, pomieszczenie socjalne ”

23:00-23:20

C

20

5

23 marca

(poniedziałek)

Budynek   PZK

(pomieszczenie   socjalne )

23:25:23:45

C

20

6

23 marca

(poniedziałek)

Centralna   Sterownia

(korytarz   przy schodach – parter)

23:50-0:30

C

40

24 marca

1

24 marca

(wtorek)

Budynek   CA 4 wejście wschodnie – recepcja)

9:00-9:40

B,E

40

2

24 marca

(wtorek)

Centralna   sterownia

(korytarz   przy schodach – parter)

9:45-10:20

B,E

35

3

24 marca

(wtorek)

Sterowania   EC

(pomieszczenie   socjalne)

10:25-10:45

B,E

20

4

24 marca

(wtorek)

Wydział   Wodny

(pomieszczenie   socjalne)

10:50-11:10

B,E

20

5

24 marca

(wtorek)

S – 2

„Stycznikownia   S-2, pomieszczenie socjalne ”

11:15-11:25

B,E

20

6

24 marca

(wtorek)

Budynek   PZK

(pomieszczenie   socjalne )

11:30-11:50

B,E

20

7

24 marca

(wtorek)

Nalewak   NB 3

(droga   przed nalewakiem)

11:55-12:05

B,E

10

8

24 marca

(wtorek)

Budynek „stare   BHP”

(parter)

12:10- 12:30

B,E

20

 

 

9

24 marca

(wtorek)

Centralna   sterownia

(korytarz   przy schodach – parter)

13:50-14:30

D

40

10

24 marca

(wtorek)

Sterowania   EC

(pomieszczenie   socjalne)

14:40-15:00

D

20

11

24 marca

(wtorek)

 „Stycznikownia S-2, pomieszczenie socjalne ”

15:05-15:20

D

20

12

24 marca

(wtorek)

Wydział   Wodny

(pomieszczenie   socjalne)

15:25-15:45

D

20

13

24 marca

(wtorek)

Budynek   PZK

(pomieszczenie   socjalne )

15:50-16:10

D

20

14

24 marca

(wtorek)

Nalewak   NB 3

(droga   przed nalewakiem)

16:30-   16:40

D

10

26 marca

1

26 marca

(czwartek)

Centralna   Sterownia

(korytarz   parter)

9:00-9:40

A,B

40

2

26 marca

(czwartek)

Sterowania   EC

(pomieszczenie   socjalne)

9:45-10:05

A,B

20

3

26 marca

(czwartek)

 „Stycznikownia S-2, pomieszczenie socjalne ”

10:10-10:30

A,B

20

4

26 marca

(czwartek)

Wydział   Wodny

(pomieszczenie   socjalne )

10:35-10:55

A,B

20

5

26 marca

(czwartek)

Budynek   PZK (pomieszczenie socjalne )

11:00-11:20

A,B

20

6

26 marca

(czwartek)

Nalewak   NB 3
(droga przed nalewakiem)

11:25-11:35

A,B

10

 

7

26 marca

(czwartek)

Centralna   Sterownia

(korytarz   przy schodach – parter)

13:50-14:30

A,B,E

40

8

26 marca

(czwartek)

Sterowania   EC

(pomieszczenie   socjalne)

14:40-15:00

E

20

9

26 marca

(czwartek)

 „Stycznikownia S-2, pomieszczenie socjalne ”

15:05-15:25

E

20

10

26 marca

(czwartek)

Wydział   Wodny

(pomieszczenie   socjalne )

15:30-15:50

E

20

11

26 marca

(czwartek)

Budynek   PZK

(pomieszczenie   socjalne )

15:55:-16:15

E

20

12

26 marca

(czwartek)

Nalewak   NB 3

(droga   przed nalewakiem)

16:20-   16:30

E

10

 

Udostępnij