Do dnia 19 października będziemy przyjmować mailowo zgłoszenia na Kalendarze ZZIT na 2019.

W zgłoszeniach należy podać rodzaj kalendarza tj. ścienny (format identyczny jak w zeszłym roku)  lub książkowy mały (damski) lub ewentualnie książkowy większy (męski).

Jednocześnie do 12 października należy odebrać wcześniej zaliczkowany karnet do Teatru Wybrzeże.  Karnet nie jest imienny i może być wykorzystany w różnych konfiguracjach – przez jedną osobę (na 10 spektakli) lub kilka osób (np. 2 osoby na 5 spektakli, 10 osób na 1 spektakl).   Karnet nie obowiązuje na spektakle gościnne, specjalne, koprodukcje oraz premiery. Karnet dodatkowo upoważnia do zakupu 2 biletów z 50 % rabatem na spektakl specjalny SEKS DLA OPORNYCH.

Informujemy, że tradycyjna zabawa mikołajkowa w tym roku odbędzie się 9 grudnia (niedziela), o godz. 13.00 w hotelu Radisson, ul. Długi Targ 19 w Gdańsku.

Dzieci nie uczestniczące w zabawie będą mogły skorzystać z opcji kinowej. Tzn. że w okresie od 1 do 23 grudnia mogą wybrać się do dowolnego kina a następnie należy dostarczyć bilet dziecka osobiście do biura ZZIT GL lub skanem na adres mailowy. Dofinansowanie będzie wynosić do 20 zł za bilet.

W tym roku uprawnione są dzieci w rocznikach 2003-2017.

Mailem należy do dnia 26 października podać z której opcji dzieci będą korzystać.

Paczki mikołajkowe powinny być w biurze  ZZIT GL około 6 grudnia (opcja kinowa).