Kandydaci na Delegatów ZZIT GL w kadencji 2017-2022:

 

 

1. Bielicki Władysław                            GLSAI” – zgłoszenie
2. Burakowska-Mawusi Joanna          Paliwa      „VII” – zgłoszenie
3. Cebula-Franek Ewa                       GLSA        „VI” – zgłoszenie
4. Cegłowski Adam                          Serwis        „IX” – zgłoszenie
5. Dąbrowska Ludwika                       Lab       „VII” – Delegat 2012
6. Demczyński Sebastian                 GLSA      „I” – zgłoszenie
7 Iwańska Anna                               Lab      „VII” – zgłoszenie
8 Jacek Zdzisław                            Emeryt  V” – Delegat 2012
9 Jeznach Miłosz                             GLSA   „I” – zgłoszenie
10 Kamiński Marcin                           GLSA  „I” – zgłoszenie
11 Kastelik Katarzyna                     Paliwa      „VIII” – zgłoszenie
12 Kaźmierczak Beata                    Asfalt        „X” – zgłoszenie
13 Kierznikowicz Dorota                 Asfalt         „X” – zgłoszenie
14 Klocek Halina                          GLSA            „VI” – zgłoszenie
15 Kubik Bogusław                      REMSerwis   „VI” – zgłoszenie
16 Majka Anna                             Polwax         „VI” – zgłoszenie
17 Nadrowski Michał                      GLSA         „IV” – zgłoszenie
18 Pach-Rudnicki Marek                GLSA         „V” – Delegat 2012
19 Patyna Mirosław                      Paliwa        „VIII” – zgłoszenie
20 Pęczek Renata                         Lab            „VII” – zgłoszenie
21 Plata Ryszard                          GLSA           „I” – Delegat 2012
22 Ponczek Mateusz                    GLSA          „V” – zgłoszenie
23 Prusik Sebastian                     GLSA          „III” – zgłoszenie
24 Radziszewska Elżbieta           GLSA            „I” – zgłoszenie
25 Rapczyńska Iwona                 Serwis         „IX” – zgłoszenie
26 Rożek Maciej                          GLSA           „I” – Delegat 2012
27 Stankiewicz Bogusław            GLSA           „I” – zgłoszenie
28 Stolarczuk Michał                   Straż             „IX” – zgłoszenie
29 Szade Grzegorz                      GLSA           „I” – zgłoszenie
30 Trzcińska Ewa                          Lab           „VII” – zgłoszenie
31 Trzciński Andrzej                     GLSA         „V” – zgłoszenie
32 Urbańczyk Franciszek      RCEkoenergia  „VI” – zgłoszenie
33 Wabia Rafał                             Kolej          „V” zgłoszenie
34 Złota Ewa                                GLSA           „IV” – zgłoszenie
   

Grupa związkowa  I –     5 mandatów (BA BE BM CA CF CK CM CT RT EK ER EW MB ME NQ NZ SP SE RT)

Grupa związkowa II – 2  mandaty (FG KF KG KM KP KS LI LT)

Grupa związkowa  III –  4 mandaty (PP PW PZC PZD PZE PZH PZK PZO PZP RP)

Grupa związkowa  IV – 5 mandatów (SX TB TD TM TP TZ XI ZM ZP ZU)

Grupa związkowa V –  3 mandaty (KOLEJ; INŻTOR; OCHRONA, Emeryci, ZWZ)

Grupa związkowa VI –5 mandatów (ODDZIAŁ POŁUDNIE)

Grupa związkowa VII-  3 mandaty (LOTOS LAB)

Grupa związkowa VIII – 3 mandaty (LOTOS Paliwa; LOTOS Petrobaltic)

Grupa związkowa IX – 3 mandaty (LOTOS Serwis; LOTOS Straż)

Grupa związkowa X – 2 mandaty (LOTOS Oil; LOTOS Asfalt)

Udostępnij