Zgodnie z ustaleniami związków zawodowych  z Pracodawcą w Regulaminie Pracy w Grupie Kapitałowej są dwa dodatkowe dni wolne od pracy tj. w piątki odpowiednio dnia 4 czerwca oraz 12 listopada 2010r. Dzięki temu będą każdorazowo wówczas w sumie po 4 dni wolnego.
1. Zgodnie z ustaleniami związków zawodowych  z Pracodawcą w Regulaminie Pracy w Grupie Kapitałowej są dwa dodatkowe dni wolne od pracy tj. w piątki odpowiednio dnia 4 czerwca oraz 12 listopada 2010r. Dzięki temu będą każdorazowo wówczas w sumie po 4 dni wolnego.

2. „Z kopyta kulig rwie…” na co zapraszamy wszystkich zainteresowanych w sobotę 20 lutego do  Warzna ul. Starowiejska 35 wł. Maria Wenkt,  pomiędzy Tuchomem a Kielnem (np. dojazd od Miszewka). Zapraszam do wzięcia udziału do zabawy na śniegu, którego akurat w tym roku jest pod dostatkiem.  Impreza będzie obejmować przejażdżkę saniami wraz z obiadem i poczęstunkiem kawowym. Odpłatność członka ZZIT GL wynosić będzie 20 zł, pierwsza osoba towarzysząca 40zł, natomiast pozostałe osoby 50 zł. Zapisy będę przyjmował od 8 do 12 lutego wraz z dokonaniem wpłaty.

3. Zapraszamy na wycieczki na Wyspę Tropikalną, Berlina oraz do Europarlamentu m.in. ze zwiedzaniem Brukseli w dniach 23 do 28 kwietnia 2010r. Koszt wyjazdu to 1120 zł. Dla członka ZZIT odpłatność wynosi 860zł, a dla pierwszej osoby towarzyszącej 940zł. Zapisy i wpłaty po 200zł od uczestnika będą przyjmowane do dnia 15 lutego, gdyż tak jak pisałem poprzednio z dużym wyprzedzeniem trzeba podać wszystkich uczestników wizyty w Parlamencie Europejskim. Kolejna rata do dnia 2 kwietnia 2010r (tzn. na szczęście w okresie otrzymywania nagrody rocznej). Przyjmujemy również zapisy na oddzielny wyjazd bez noclegu na Wyspę Tropikalną przy koszcie 275zł, dla członka ZZIT odpłatność wynosi 215zł, a dla pierwszej osoby towarzyszącej 235zł. Termin wyjazdu musimy uzgodnić z 30 dniowym wyprzedzeniem, więc zainteresowanych wyjazdem proszę o zaproponowanie terminu.

4. Dnia 29 maja zostanie zorganizowany Dzień Dziecka na Górze Gradowej ul. 3 maja 9a – Kaponiera. Jest tam śmiała idea połączenia nauk przyrodniczych z zabytkami architektury militarnej, dalekimi od tradycyjnych ekspozycji muzealnych, zaowocowała pojawieniem się na mapie Gdańska zupełnie nowego produktu turystycznego. Na Górze Gradowej powstało nowoczesne i przyjazne turystom centrum popularyzacji nauki, gdzie oprócz zdobycia wiadomości z fizyki, astronomii, historii czy biologii można po prostu spędzić mile czas z rodziną spacerując wśród zieleni. Oprócz renowacji zabytkowych obiektów, organizacji interaktywnych wystaw tematycznych, imprez popularno-naukowych i wykładów otwartych dla mieszkańców całego regionu, Centrum Hewelianum opiekuje się również przyrodą Grodziska i kształtuje proekologiczne postawy np. umożliwiając obserwację m.in. kogeneratora pokazującego powstawanie energii skojarzonej. W tym czasie będzie festiwal podobnych ośrodków. Na tej imprezie będą motocykliści

5. „Życie to teatr…” Teatralna zima i wiosna z ZZIT GL. Informuję, że przyjmuje zapisy na karnety do Teatru Wybrzeże w dniach 05 – 12 lutego 2010 w biurze związku, telefonicznie: 83-97 lub mailowo andrzej.trzcinski@grupalotos.pl. Karnet sezonowy obejmuje 10 biletów na dowolnie wybrane spektakle do 30 czerwca 2010r. Karnet nie jest imienny i może być wykorzystany w różnych konfiguracjach – przez jedną osobę (na 10 spektakli) lub kilka osób (np. 2 osoby na 5 spektakli. Koszt karnetu: 300zł. Odpłatność członka ZZIT GL: 150 zł przy odbiorze karnetu. Wydawanie biletów i przyjmowanie odpłatności  w siedzibie ZZIT GL na drugim piętrze Przychodni od 15 lutego 2010r.

6. Zarezerwowany jest  kolejny weekendowy kurs  windsurfingu nad Zatoką Pucką w Chałupach 5 i 6 czerwca. Kurs będzie obejmował nocleg wraz z wyżywieniem całodziennym. Należy pamiętać o zabraniu ciepłej odzieży osobistej (polary, swetry) w przypadku niekorzystnej pogody.

7. Tylko do końca lutego 2010 jest możliwość  zgłoszenia pracowników i ich rodzin do ubezpieczenia grupowego w Nordei. Proszę zgłaszać do mnie zainteresowanie otrzymaniem druków deklaracji, niezbędnych do ubezpieczenia pracowników i swoich bliskich. Jeśli zainteresowani zrobią to do 26 lutego to wówczas  nie ma karencji przy wypłatach wszystkich świadczeń wg oferty tej firmy.