Informujemy, że zwróciliśmy się do władz Grupy Kapitałowej o przyspieszenie wdrażania kart paliwowych dla wszystkich chętnych pracowników. Były opóźnienia związane z uzgadnianiem w ramach Grupy Kapitałowej szczegółowych warunków sposobu rozliczania wzajemnych zobowiązań zainteresowanych pracowników, ich pracodawców oraz LOTOS Paliwa. Rabat na poziomie 10 gr na każdym litrze oraz bezgotówkowe rozliczenie na pewno zwiększy obroty paliwa oraz ułatwi jego zakupy pracownikom.

 1. Informujemy, że zwróciliśmy się do władz Grupy Kapitałowej o przyspieszenie wdrażania kart paliwowych dla wszystkich chętnych pracowników. Były opóźnienia związane z uzgadnianiem w ramach Grupy Kapitałowej szczegółowych warunków sposobu rozliczania wzajemnych zobowiązań zainteresowanych pracowników, ich pracodawców oraz LOTOS Paliwa. Rabat na poziomie 10 gr na każdym litrze oraz bezgotówkowe rozliczenie na pewno zwiększy obroty paliwa oraz ułatwi jego zakupy pracownikom.
 2.  W najbliższym czasie odbędzie się spotkanie z firmą brokerską w sprawie oceny ofert dotyczących ubezpieczeń typu P (szczegółowe porównanie wraz z analizą zaproponowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe programów grupowego ubezpieczenia na życie).
 3. Niebawem również rozmowy placowe – już od 2 września br rozpocznie się ocena możliwości pogodzenia oczekiwań pracowników z finansami firmy w tym zakresie. Będziemy wnioskować o łączną rozmowę o dochodach w 2009 i 2010 roku, faktycznej inflacji oraz zmian wynagrodzeń w otoczeniu. Otrzymaliśmy informację o wynikach działań antykryzysowych za pierwsze półrocze. Wynika z nich, że zrealizowano 75% efektów zakładanych na cały rok.
 4. . Impreza integracyjnej we Wroblówce – zgłaszać się koniecznie! 11 września tuż, tuż. Jest to piątek od godz. 19.30 do 4-ej rano (jak zwykle z fantastycznym menu). W jadłospisie będzie wiele smakowitych potraw m.in. pieczony prosiak, golonka, schab i karkówka pieczona na zimno, pstrąg i szczupak w galarecie i wiele innych pyszności. A przede wszystkim tak jak dotychczas smakowity pieczony dzik…Muzyka to przeboje lat 70-ych, 80-ych, 90-ych i obecnej dekady tak, aby każdy znalazł coś dla siebie do tańca. Kapela to znana już z poprzednich imprez trzyosobowa Sawana wraz z wokalistką. Dodatkowo przewidujemy karaoke (konkurs z nagrodami). Zaśpiewać każdy może, bo będzie to odbywało się w odrębnym pomieszczeniu przez co najmniej 3 godziny po godz. 21.30. Zapraszamy serdecznie.

  Odpłatność za udział w imprezie:

  członek ZZIT – 35zł
  pierwsza osoba towarzysząca – 45zł
  kolejne osoby zapraszane przez członka ZZIT – 80zł.
  Pozostałe osoby bez rekomendacji członka ZZIT – 120 zł.

  Zapisy i wpłaty do piątku dnia 4 września br przyjmują:
  Ryszard Plata p. 54 Ip bud. CA/4         tel. 88-69 kom. 505050215
  Grzegorz Szade p. 82 IIp bud. CA/4     tel. 88-31 kom. 505050210
  Andrzej Trzciński bud. Przychodni IIp tel. 83-97 kom. 505050232

 5. Wycieczka ZZIT na Litwę (czterodniowa ze zwiedzaniem Wilna, Trok i Kowna w dniach 18 do 21 września) to aż dwa autokary z 86 osobami. Gdyby jeszcze ktoś chciał koniecznie dołączyć się to jeszcze jest możliwość wyjazdu dla ok. 8 osób w tej już obecnie super grupie.
 6. Można juz powoli organizować się w zespoły do ligi kręgli ZZIT sezonu 2009/2010 z podaniem nazwy, składu i kapitana. Ruszamy w październiku.