HOTEL  ARISTON***+

                     Strona internetowa:  http://www.aristonmolveno.it/homepage

TERMIN :  29.01 – 06.02.2021r.  FERIE POMORSKIE

ZAKWATEROWANIE:

Hotel Ariston*** usytuowany jest w Molveno nad pięknym jeziorem, 5 minut jazdy autokarem do stoków Paganella. Oferuje on bezpłatny odkryty parking, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy pokój w hotelu posiada balkon, telefon, tv-sat, suszarkę do włosów oraz sejf. Każdego ranka w obiekcie serwowane jest urozmaicone śniadanie, obejmujące wędliny, sery i domowe ciasta. Lokal specjalizuje się w potrawach kuchni lokalnej i włoskiej. Zaledwie 200 metrów od hotelu zatrzymuje się skibus kursujący do Andalo. Od wyciągu narciarskiego, którym można dostać się do ośrodka narciarskiego Paganella, dzieli obiekt 5 km. Pokoje do dyspozycji do godziny 18.00 ostatniego dnia.

                          Zapewniamy bezpłatny dowóz autokarem na stoki i z powrotem. 

Cena 2190 zł  obejmuje:  

  1. Wyżywienie HB: 6 x śniadania wzmocnione + 7 x obiadokolacje z 1/4l wina i wodą min.
  2. 6 noclegów w pokojach 2 ,3 i 4 osobowych wg otrzymanej listy.
  3. Ubezpieczenie NNW 10.000 zł, KL 85.000 zł, bagaż 1.200 zł – SKI  (PZU WOJAŻER)
  4. Licencjonowany pilot – rezydent
  5. Transport autokarem LUX w obie strony (klimatyzacja, bar, video, WC) oraz dowóz na stoki i ze stoków.
  6. Impreza niespodzianka.

Zniżki dla dzieci:

Dzieci do lat 3 – gratis (zakwaterowane w pokoju z min. 2 osobami dorosłymi)

Dzieci od 3 do 12 lat – 1550  zł (12 lat nieukończone w dniu przyjazdu i zakwaterowane w pokoju z min. 2 osobami dorosłymi)

   SKIPASS PAGANELLA:  koszt: 210 euro dorosły , JUNIOR ur. po 30.11.2004r. 150 euro

OBEJMUJE 50 KM TRAS DLA POCZĄTKUJĄCYCH, RODZIN ORAZ DLA  ZAAWANSOWANYCH  NARCIARZY. 

                     

                                                                               

   DODATKOWE KOSZTY:

2.  TAKSA KLIMATYCZNA: 2  EUR/DZIEŃ/OS. ( 12 eur ) – płatne w dniu przyjazdu w recepcji

     hotelowej. Dzieci poniżej 14 lat nie płacą. 

Paganella

Paganella jest ośrodkiem narciarskim położonym między 1040 m n.p.m. a 2125 m n.p.m., oferującym 50 km różnorodnych długich i wspaniale przygotowanych tras oraz nowoczesnych wyciągów Ośrodek otaczają wspaniałe szczyty Dolomitów. W niedalekim parku Adamello Brenta można podziwiać alpejską faunę i florę oraz wspaniałe widoki na dolinę Adygi. Tak bogata oferta tras czyni z tego ośrodka  idealne miejsce na wyjazdy na narty. Cała stacja objęta jest jednym z najnowocześniejszych na świecie systemów sztucznego naśnieżania, co sprawia, że nawet na początku i końcu sezonu niezależnie od kaprysów pogody trasy są czynne i dobrze przygotowane. Miejsce jest świetnie przygotowane na przyjęcie dzieci i rozpoczynających przygodę narciarską w każdym wieku. Czekają na nich trasy niebieskie i życzliwi instruktorzy. Również zaawansowani pasjonaci tego pięknego sportu ściągają tu chętnie bo wśród licznych czerwonych tras są i takie,  które spełniają wymagania wytrawnych narciarzy, sportowych wrażeń dostarcza trasa czarna Olimpionica 2 i otwarta w sezonie 2020 wraz z nowoczesnym wyciągiem kabinowym trasa . Ci, którzy lubią i znają ten sport zetkną się z pewnością zarówno na stokach jak i w licznych, bardzo pięknych schroniskach z pamiątkami po trenujących tu sportowych znakomitościach takich jak olimpijczyk Bode Miller, czy obecny mistrz olimpijski Axel Lund Svindal, a takżeinni znakomici amerykańscy i norwescy zawodnicy. Paganella to dobry wybór również dla amatorów innych form aktywności na śniegu. Biegi na nartach po oświetlonych do godz. 22.00 trasach wokół jeziora, czy biegowych ścieżkach położonych w lesie, jazda na sankach czy łyżwiarstwo, są dodatkową zimową propozycją.  Głównymi miejscowościami w okolicy ośrodka są: Andalo, Molveno i Faedo. Można w nich znaleźć bazę noclegową, podstawowe usługi gastronomiczne, a także wiele ciekawych atrakcji.

Adriatyk Tour Katarzyna Wójciak ul. Armii Krajowej 190/1 40-750 Katowiceadriatyktour@gmail.com Strona internetowa http://adriatyktour.com/ tel/fax 0048 32 601 26 16  

Organizator Turystyki, wpis w rejestrze Marszałka Województwa Śląskiego – nr 857