IMG_1396

Strona zzit.pl jest wizytówką Związku Zawodowego Inżynierów i Techników Grupy LOTOS od blisko 3 lat. Od tego czasu dokonaliśmy jej modyfikacji już dwukrotnie.

Staramy się publikować informacje istotnie nie tylko dla naszych członków i wydaje się, że znaleźliśmy właściwe zrozumienie wśród odbiorców.

Jako, że funkcjonowaliśmy do kwietnia 2013r jako część ogólnokrajowego ZZIT będąc w rejestrze organizacji Okręgu Pomorskiego ZZIT, kontynuacja funkcjonowania naszej organizacji w tożsamym składzie organizacyjnym i funkcjonalnym do dnia dzisiejszego, porównujemy się do tych struktur.

Okazuje się, że wizerunek znacząco się różni. W ramach rankingu stron internetowych stat24 wygląda to jednoznacznie

http://www.stat24.com/Ranking/pl/search/?q=zzit1.pl

http://www.stat24.com/Ranking/pl/search/?q=zzit.org.pl

 Mamy satysfakcję:

Strona internetowa naszej organizacji zakładowej wg stanu na 17 lipca br. wyprzedza w zainteresowaniu internautów o 7534 miejsca w rankingu „Społeczeństwo” oraz o 1295 miejsc w kategorii  „Organizacje” w stosunku do strony internetowej struktury krajowej .

Dotyczy to adresu podstawowego zzit.home.pl, bo dla strony zzit.org.pl jest jeszcze większa różnica:

 Z Z Inżynierów i Techników Grupy LOTOS http://zzit.pl

       Społeczeństwo: 174 miejsce 

       Organizacje: 32. miejsce 

Związek Krajowy ZZ Inżynierów i Techników 

Dla porównania warto jeszcze odnotować fakt, że strona Stowarzyszenie Elektryków Polskich jest tego dnia w tym rankingu na 115 pozycji, a Caritas AW na 249. Przypominamy, że strona zzit.pl jest w tym rankingu na 32 pozycji.

Strona Okręgu Pomorskiego http://zopzzit.home.pl przestała w tym roku istnieć…, a na stronie  http://www.zzit.org.pl/struktura/okregi/ podano w odniesieniu OKRĘG POMORSKI:

woj. pomorskie

Biuro Zarządu Okręgu:

80-850 Gdańsk, ul. Rajska 6 pok. 320

tel.: 58 308 88 31, fax: 58 308 78 22

Powyższe dane dotyczą ZZIT GL (telefon należy do wiceprzewodniczącego organizacji ZZIT GL, a fax jest w siedzibie ZZIT GL), więc chyba będziemy musieli fakturować na inaczej!

Podsumowując prosimy o ewentualne wnioski odnośnie kolejnych zmian na naszej stronie, aby zaspokoić zainteresowanie prezentowanymi informacjami…