Uber
https://www.uber.com/pl/

Zamów taksówkę, prywatny samochód lub wspólny przejazd za pomocą telefonu komórkowego.

Dzięki Uber kierowca pojawi się w przeciągu kilku minut.

Spotkania informacyjne nt zasad funkcjonowania nowego sposobu podróżowania odbywają się w biurowcu Olivia Business Centre, Gate A (wejście A) przy ul. Grunwaldzkiej 472, piętro 1 (AIP Business Link) oraz w Gdyni przy ul.Świętojańskiej 3/3, piętro 1, sala konferencyjna w następujących terminach:

16.06 wtorek Gdańsk 10:00 | 18:00

17.06 środa Gdańsk 13:00 | 18:00

18.06 czwartek Gdańsk 10:00 | 18:00

19.06 piątek 11.00 Gdynia

Każdy kierowca, który rozpocznie z współpracę z UBER i wykona 10 przejazdów, może liczyć na jednorazową zachętę w wysokości 200 złotych. Liczba przyznawanych zachęt jest ograniczona, więc zachęcamy do pośpiechu. Dodatkowo za polecenie każdego nowego kierowcy oferujemy zachętę w wysokości 300 zł.

Jest bardzo duże zainteresowanie tym systemem ze strony pasażerów, więc żeby zapewnić dużą dostępność oferowane są kierowcom wyjątkowo atrakcyjne zachęty finansowe.

Z rzeczy podstawowych:

Jesteś własnym szefem! Jeździsz kiedy chcesz i ile chcesz! Żadnych dyżurów, czy wymaganej liczby godzin Podpisujemy umowę o współpracy, którą można rozwiązać w dowolnym momencie Darmowe rozpoczęcie współpracy i brak opłat stałych Rozliczasz się z Urzędem Skarbowym zgodnie z własnymi preferencjami. Nie musisz posiadać działalności gospodarczej Wymagamy niekaralności i samochodu w dobrym stanie, młodszego niż 10 lat (rocznik 2005+, 5 osobowy, 4/5 drzwiowy) Rozliczenia przelewem, raz w tygodniu By wprowadzić Cię do naszego systemu potrzebujemy dwóch dodatkowych dokumentów:

Zaświadczenie o Niekaralności Zaświadczenie o Wykroczeniach w Ruchu Drogowym (zaświadczenie o punktach) Informacje, jak zdobyć te dokumenty znajdziesz na t.uber.com/instrukcja