Uwaga miłośnicy żeglarstwa, żeglarze i motorowodniacy, którzy chcą nauczyć się manewrować jachtem morskim lub mają umiejętności, ale brakuje im dokumentów.

Sekcja żeglarska TKKF LOTOS, we współpracy z trójmiejską szkołą Junga, organizuje kurs na stopnie żeglarskie i uprawnienia motorowodne.

Zapraszamy nie tylko członków TKKF, ale także wszystkich pracowników LOTOSU!

– Na przestrzeni lat przeszkoliliśmy blisko 200 pracowników LOTOSU, dlatego również w tym roku postanowiliśmy podjąć współpracę ze szkołą Junga, z którą współpracujemy od lat – mówi przewodniczący sekcji żeglarskiej Emil Ochocki – Wyrobienie patentu uprawnia do samodzielnego wypożyczenia jachtu żaglowego, czy motorowodnego.

Ceny szkoleń ze specjalną zniżką:

  • Szkolenie żeglarskie 1400zł – 35% = 900zł/os
  • Szkolenie motorowodne 400zł
  • Szkolenie żeglarskie i motorowodne 1200zł 
  • Kurs radiooperatora krótkiego zasięgu SRC 180zł zamiast 350zł (możliwość zorganizowania szkolenia w siedzibie firmy uczestników, grupa 8-12 osób), 
  • Szkolenie intensywne tygodniowe 700zł – dla osób, które mogą pozwolić sobie na tygodniowy urlop – zajęcia od poniedziałku do piątku od rana do nocy.


W cenie szkolenia nie zostały ujęte opłaty egzaminacyjne. Dodatkowo, w przypadku większej liczby osób chętnych, zajęcia teoretyczne mogą być organizowane w siedzibie Grupy LOTOS.

Spotkanie informacyjne z przedstawicielami szkoły odbędzie się 11 marca (środa), o godz. 15.00, w sali 0/16 budynku CA1.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Emilem Ochockim poprzez e-mail: emil.ochocki@grupalotos.pl do dnia 10 marca (wtorek), do godz. 12.00 (w przypadku braku chętnych, spotkanie nie odbędzie się).